Klass Haber Magazin Güngör Doğaner Söyleşi

Dentacell Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucu Ortağı Diş Hekimi Dt. Güngör Doğaner, implant ve estetik diş hekimliği uygulamalarını Klass’a anlattı..

1994 yılında kurulan Dentacell Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Avrupa Yakası’nda Mecidiyeköy ve Anadolu Yakası’nda Maltepe’de olmak üzere iki büyük şubesiyle ağız ve diş sağlığıyla ilgili tüm konularda hastalarına başarıyla hizmet veriyor. Dentacell Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Kurucu Ortağı başarılı Diş Hekimi Dt. Güngör Doğaner, “Hastalarımızın kliniğimize geldiği zaman diş etlerinden, dişlerinin görüntüsüne kadar her işlemin yapılabildiği bir ortam içerisinde olmalarını istiyorum. Dentacell’e gelen her hastanın her türlü diş ve dişeti sorununa çözüm oluşturulabilecek bir yapı kurduk” diyerek tüm son teknolojik imkanları uzman kadrolarıyla birlikte hastalarının hizmetine sunduklarını belirtiyor. Dt. Güngör Doğaner ile başarı hikayesini, son teknoloji ve ayrıcalıklı hizmetleriyle, implant ve estetik diş hekimliği uygulamalarını Klass okurları için konuştuk.  

Güngör Bey, 1994 yılından beri Dentacell kurucu ortaklarından biri olarak başarılı diş hekimliği çalışmalarınızı devam ettirmektesiniz. Öncelikle sizi biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?  

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü’nde doktora programına devam ediyorum. İtalya- Markoni Üniversitesi’nde 2 yıllık bir eğitim sonrası İmplant konusunda yüksek lisans eğitimimi 2016 yılında tamamladım. 1988 yılından 1994 yılına kadar kendi muayenehanemde tek diş hekimi olarak çalışıyordum. 1994 yılında Dentacell Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurarak burada daha komplike vakaları çözmek adına ekip çalışması yapan bir ortam hazırladım. Maltepe ve Mecidiyeköy şubesi olmak üzere iki şubede hizmet vermeye devam ediyoruz.  Önceleri 4 olan ünite sayımızı Mecidiyeköy’de 8, Maltepe’de 4 ünite olmak üzere 12 üniteye arttırdık.  

Diş hekimi olma ve Dentacell’i kurma sürecinizi anlatabilir misiniz? 

Akrabamız ve aile büyüğümüz olan rahmetli Diş Hekimi Feyzullah Eren tanınmış diş hekimlerinden birisiydi. Ben de onu örnek aldım. Diş Hekimliği Fakültesi’ni tercih ettim ve kazandım. Bu mesleği yapmaktan fazlasıyla haz alıyorum. Mesleğim sayesinde insanlarla uzun yıllar süren dostluklar kuruyorum. Bir süre sonra hastalarınız artık sizin dostlarınız oluyor. Her görüşmenizde yaptığınız tedavilerle ağrısını geçirdiğiniz ve estetik açından dişlerinin görüntüsünü düzelttiğiniz insanın size bakarken ki gülümsemesi sizi bir başka mutlu ediyor.  

“DENTACELL’E GELEN HER İNSANIN HER AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SORUNUNA ÇÖZÜM OLUŞTURULABİLECEK BİR YAPI KURDUK” 

Kliniğinizde verilen hizmetleri öğrenebilir miyiz?  

Muayenehane sahibi olmaktan her türlü diş hekimliği hizmetinin verildiği bir klinik sahibi olmayı istememin en büyük sebebi hastalarımıza daha iyi ve kapsamlı hizmet verme isteğidir. Diş hekimliği sadece diş çekilmesi ya da bir dolgunun yapılmasından ibaret değildir. Size gelen kişiye komple bir hizmet vermeniz gerekiyor. Hastalarımızın kliniğimize geldiği zaman diş etlerinden, dişlerinin görüntüsüne kadar her işlemin yapılabildiği bir ortam içerisinde olmalarını istiyorum. Öncelikli hedefimiz hastalarımızın diş ve ağız sağlığının devamı için yapılan çalışmalardır. Son tercihimiz hastalarımızın dişlerinin çekimidir.  Dentacell’e gelen her hastanın her türlü diş ve dişeti sorununa çözüm oluşturulabilecek bir yapı kurduk. Kliniğimizde bulunan digital görüntüleme sistemleriyle teşhiş ve tanı konusunda hızla karar verilerek, lazer cihazlarıyla, cad-cam sistemleri kullanarak kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz. 

Haberin Linki :

http://www.klassmagazin.com/dis-eti-sagligi-en-az-dis-sagligi-kadar-onemlidir

Leave a Reply

Your email address will not be published.